Ние користиме cookies за да го направиме вашето искуство на нашиот вебсајт подобро.
Продолжи

НОВИОТ LEON

НОВИОТ LEON - СОЗДАДЕН ЗА ШАМПИОНИ

04.10.2017

НОВИОТ LEON 
СОЗДАДЕН ЗА ШАМПИОНИ! 

/ ПОЛН РЕЗЕРВОАР 
/ ПРВА РЕГИСТРАЦИЈА 
/ КАСКО за 1 денар 
  од 15.950 € 

 

SEAT Leon 1.6 TDI комплетно опремен со 
/ Дневни LED светла 
/ Алуминиумски фелни 16" 
/ Задни паркинг сензори 
/ Магленки со аголно осветлување 
/ Двозонски Climatronic 
/ Bluetooth, SD, USB 
/ 5" екран на радиото, во боја чувствителен на допир 
/ Мултифункционален управувач 
/ Наслон за рака 
/ Централно заклучување со далечинско 
/ Електрика на сите стакла 
/ Електрика и греење на ретровизори 
/ 6 воздушни перничиња 
/ ABS+ESP