Ние користиме cookies за да го направиме вашето искуство на нашиот вебсајт подобро.
Продолжи

Новиот SEAT Tarraco

КОМФОР

До 7 седишта

ДИЗАЈН

20 инчни алуминиумски фелни

ТЕХНОЛОГИЈА

Дигитален кокпит
Дизајн

Зошто не сега?

Не сакаш да чекаш. Сакаш да се движиш. Новото теренско возило SEAT Tarraco со иновативен дизајн и најмодерна технологија. Ништо не може да те запре.

ТЕХНОЛОГИЈА

Без компромиси.

Премногу доцна? Премногу комплицирано? Сега повеќе не. Со најмодерната технологија, новиот SEAT Tarraco ќе го направи твоето секојдневие поедноставно.

LED задни светла со динамични трепкачи
Виртуелен кокпит
Музички систем Beats Audio™
8" систем за навигација со Full Link
БЕЗБЕДНОСТ

Секогаш гледај нанапред.

Мирувањето не е за тебе? Тоа е добро. Модерните безбедносни системи на новиот SEAT Tarraco ќе се погрижат за тоа, правецот да ти одговара.

Системи за итен повик
Систем за помош при застој и систем за помош при одржување на коловозната лента
„Front Assist“ со City-функција за вонредно сопирање
Систем за помош Pre-Crash & Rollover
Многу слободен простор

Ниту еден сон не е преголем.

Теренско возило. До 7 седишта. Се поместува. Се спушта. Се прилагодува кон твојот живот. И кон сите твои планови.

Додатоци

Твоја иднина. Во твои раце.

Сегашноста е важна, но исто така и иднината. Од надворешниот дизајн па сè до додатоците за транспорт - уреди го животот според твоите желби.

SEAT eXS Kick скутер

Остани во движење!

Еколошки. Ефикасен. 100% електричен. SEAT eXS Kick скутер, овозможен од Segway, те

носи каде што сакаш. 

 

При купувањето на SEAT Tarraco до 30-ти јуни 2019 (датум на купопродажниот договор!)

Ви подаруваме E-скутер SEAT eXS овозможен од Segway во вредност од 599 евра.**

 

 

**Акцијата важи сè до отповикувањето и додека има на залиха.

МОДЕЛИ

Избери го твојот нов SEAT Tarraco