За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
со 150 кс од 20.900€

SEAT Leon FR 1.5 TSI

242€ лизинг рата

Со лизинг пакет
/ 18" зимски пневматици
/ каско за првата година

Ви го претставуваме шпанскиот заводник кој ги поместува сите граници. Опремен со Full LED светла, навигација, сончев кров, камера, 18" алуминиумски фелни, Alcantara седишта, keyless (отклучување, заклучување и стартување на мотор без клуч), греење на седишта, предни и задни паркинг сензори, магленки со аголно осветлување, двозонски Climatronic, Bluetooth, SD, USB, екран на радиото во боја чувствителен на допир, мултифункционален управувач, електрика на сите стакла, електрика и греење на ретровизори, 6 воздушни перничиња, ABS+ESP и многу повеќе.
SEAT Leon FR ги поместува сите граници со Порше Лизинг пакетот кој го добивате за 242€ лизинг рата.

*Финансиски лизинг со промотивна каматна стапка 5%, учество 30% и период на отплата од 72 месеци. 
Лизинг пакет: 18" зимски пневматици, каско осигурување со франшиза од 200 евра.
Времетраење на кампањата: до 31.12.2019 година

БОИ

Leon FR

Други
Бела
Црна
Magnetic Сива
Desire Црвена
Nevada Бела
Urban Сребрена
Mystery Сина