АКТУЕЛНИ ПОНУДИ

 

Патот до Вашиот автомобил од соништата може да биде сосем едноставен - со актуелните понуди.

Живеј го секој момент! Новиот SEAT Leon TDI за 15.950€

ЛИЗИНГ РАТА 187€ 
SEAT MOBILITY подарок 
/ ПРВА РЕГИСТРАЦИЈА 
/ КАСКО ЗА ПРВА ГОДИНА 
/ ЗИМСКИ ПНЕВМАТИЦИ 
/ АЛУМИНИУМСКИ ТРКАЛА 

 

Комплетно опремен со 
/ Дневни LED светла 
/ Алуминиумски фелни 16" 
/ Задни паркинг сензори 
/ Магленки со аголно осветлување 
/ Двозонски Climatronic 
/ Bluetooth, SD, USB 
/ 5" екран на радиото, во боја чувствителен на допир 
/ Мултифункционален управувач 
/ Наслон за рака 
/ Централно заклучување со далечинско 
/ Електрика на сите стакла 
/ Електрика и греење на ретровизори 
/ 6 воздушни перничиња 
/ ABS+ESP

Креирај го својот пат. Другите нека те следат! Новата SEAT Arona oд 15.050 €

Лизинг рата 177€ со 

SEAT Mobility подарок 
/ Прва регистрација 
/ Каско за прва година 
/ Зимски пневматици 

Новата SEAT Ibiza Style за 12.500€ Вози во ритамот на срцето!

/ 3.9%Промотивна каматна стапка 
/ 15% учество 
/ SEAT Ibiza Style за 12.500 € 

Нема време за мирување. Таму, надвор е големиот град, кој чека на Вас.
Новата SEAT Ibiza ги комбинира најновите технологии со дизајн што го одзема здивот.
Подготвени ли сте да го извлечете најдоброто од Вашиот живот?
*Финансиски лизинг со 15% учество, 3.9% промотивна каматна стапка и период на отплата до 72 месеци.

Ние користиме cookies за да го направиме вашето искуство на нашиот вебсајт подобро.
Продолжи