Ние користиме cookies за да го направиме вашето искуство на нашиот вебсајт подобро.
Продолжи

Ги поместува границите! SEAT Leon FR 1.5 TSI со 150 кс од 20.900€

Порше Лизинг рата

242€

Со лизинг пакет
/ прва регистрација
/ каско за првата година

 

Ви го претставуваме шпанскиот заводник кој ги поместува сите граници. Опремен со Full LED светла, дигитална табла, навигација, сончев кров, камера, 18" алуминиумски фелни, Alcantara седишта, keyless, греење на седишта, предни и задни паркинг сензори, магленки со аголно осветлување, двозонски Climatronic, Bluetooth, SD, USB, екран на радиото во боја чувствителен на допир, мултифункционален управувач, централно заклучување со далечинско, електрика на сите стакла, електрика и греење на ретровизори, 6 воздушни перничиња, ABS+ESP и многу повеќе.

SEAT Leon ги поместува сите граници со Порше Лизинг пакетот кој го добивате 242€ месечна лизинг рата. 

*Финансиски лизинг со промотивна каматна стапка 5%, учество 30% и период на отплата од 72 месеци.

Каско осигурување со франшиза од 200 евра.

Времетраење на кампањата: до 31.05.2019 година